پست شده در دسته بندی نشده

<<هرگز گوشی را با پورت ظبط ماشین شارژ نکنید>>

سفر کردن یا گیر کردن در ترافیک موجب کم شدن باتری و در نهایت وادار راننده به شارژ گوشی بوسیله پورت USB در خودرو میکند. شارژ کردن موبایل در خودرو به هر دلیلی میتواند اشتباهی بزرگ باشد. چرا؟

چرا نباید گوشی را در داخل خودرو شارژ کنیم؟

  • اول اینکه، پورت USB در وسیله نقیله شما، احتمالا برق کمتری را نسبت به گوشی ارائه میدهد. در نتیجه، گوشی ممکن است در هنگام شارژ خاموش یا بدتر از آن، به سختی شارژ شود. بسیاری از افراد احتمالا متوجه شده اند که در هنگام رفت و آمد 30 تا 60 از محل کار به منزل باتری موبایل ضعیف می شود.
  • موبایل شما میتواند نیروی زیادی را از باتری بگیرد، به ویژه اگر از پورت فندک شارژر برای شارژ استفاده کنید. فندک شارژر میتواند تا 10 آمپر را از باتری بگیرد. درحالیکه اکثر شارژر ها از یک تا سه آمپر مصرف میکنند.
  • یک شارژر خراب یا آسیب دیده میتواند نیروی نامتناسب با دستگاه را تولید کند که موجب موج های ناگهانی یا افزایش شدید جریان شود که میتواند باعث ایجاد حرارت بیش از حد، آسیب به اجزای داخلی و در مواقع نادر، خرابی دستگاه شود.
  • شارژ کردن گوشی در حالیکه در جاده هستید میتواند باتری ماشین را خالی کند. این مسئله برای کسانی که خودروی نو یا باتری های سالم دارند، مسئله ی بزرگی ایجاد نمیکند، اما اگر مدل خودرو پایین است باید از شارژ کردن تلفن همراه بوسیله ماشین اجتناب کنید.
  • از همه مهم تر، استفاده از تلفن همراه در وسیله نقلیه در حال استفاده خطرناک است، چرا که هرگاه چشم راننده به جای به غیر از جاده بیافتد و دست ها فرمان را رها کنند میتواند بسیار خطر آفرین باشد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
مدیر فروش
2 +