پست شده در خودرو های روز دنیا

کتاب تاریخچه اتومبیل سازی سازی فراری هم قیمت با اتومبیل!!

شرکت اتومبیل سازی فراری یکی از قدیمی ترین شرکت ها در صنعت اتومبیل سازی است که شاید امروزه پر طرفدار ترین شرکت اتومبیل سازی باشد و تنها علت آن می تواند اتومبیل های لوکس و سوپر اسپرت این شرکت باشد.

با این وجود،این شرکت اتومبیل سازی یقینا باید دارای تاریخچه ای بسیار جذاب و خواندنی داشته باشد.خوشبختانه به همین دلیل ، اخیرا شرکت اتومبیل سازی فراری برای اینکه بتواند تاریخچه برند خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارد،تصمیم گرفت تا از کتاب منحصر بفرد خودشان که کتاب تاریخچه فراری بود را رونمایی نمایند.

معرفی اتومبیل فراری

کتاب تاریخچه اتومبیل سازی فراری

کتاب نایاب و فولادی تاریخچه اتومبیل سازی فراری

شرکت اتومبیل سازی فراری پس از آنکه موفق به کسب محبوبیت بسیار زیادی از سال 1929 میلادی تاکنون را کسب نماید،تصمیم گرفت تا دیگران را از تاریخچه گوهر بار خود مطلع سازد و به همین دلیل در روز گذشته ویدیویی از جانب این شرکت انتشار یافت که در طی آن یک کتاب از دل موتور اتومبیل خارج می شود که تمام تاریخچه فراری در آن ثبت شده است.

جالب است بدانید که قیمت هر یک کتاب این شرکت اتومبیل سازی،30000 دلار است که قیمتی معادل با ولوو V60 را به خود اختصاص داده است.

تاریخچه فراری

معرفی کتاب فولادی تاریخچه اتومبیل سازی فراری

همان گونه که قیمت این کتاب بسیار زیاد است،جالب است بدانید که همانند این کتاب کاملا نایاب است چرا که در ساخت آن از آلومینیوم،فولاد و کروم استفاده شده است.بنابراین شما یک کتاب ساده را خریداری نمی کنید.

در کل 1974 عدد از این کتاب فروخته خواهند شد که فقط 250 عدد از آنها به قیمت 30000 دلار در بازار عرضه خواهند شد.همچنین قیمت کتاب های جدا از آن 250 عدد ، به قیمت 6000 دلار به فروش خواهند رسید که ارزان ترین کتاب های این شرکت محسوب می شوند.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید،گویی این کتاب از آرشیو خود شرکت اتومبیل سازی فراری ساخته و طراحی شده است و تمام این مطالب تنها در 514 صفحه ثبت شده اند.

همچنین تمام این کتاب ها توسط مدیر فروش و تنها پسر انزو فراری امضا شده اند که 250 عدد این کتاب که با طراحی خاص طراحی و ساخته اند توسط رئیس فعلی اتومبیل سازی فراری به نام جان الکان نیز امضا شده اند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
مدیر فروش
2 +