WhatsApp-Image-2021-11-08-at-5.25.45-PM-removebg-preview(1)

پیکاپ ایرانی

پیکاپ ایرانی

پیکاپ ریچ

پیکاپ ریچ محصول کمپانی چینی دانگ فنگ است و مدل جدید آن در سال 2015 در بازار چین عرضه شد. پارس خودرو در نمایشگاه خودروی شیراز از این خودرو رونمایی کرده و اکنون آن را جایگزین نسل قبلی‌اش کرده و به عنوان آفرود خودروی مناسبی است.

کاپرا

کاپرا از جمله محصولات شرکت ZXAUTO چین است که برای اولین بار در سال 2006 به بازار کشور سازنده عرضه شد. این پیکاپ کوچک که در ابتدا با نام گرند تایگر (Grand Tiger) در چین و برخی دیگر از بازارهای جهانی به فروش می‌رسید، از سال 1389 توسط بهمن موتور در بازار داخلی مونتاژ و عرضه گردید. مونتاژ وانت کاپرا در دو نمونه تک کابین و دو کابین تا سال 1395 ادامه داشت تا اینکه در این سال گروه بهمن موتور، نسخه فیس‌لیفت شده وانت کاپرا را با نام کاپرا 2 به بازار معرفی کرد و در سال 1396 جایگزین نمونه قبلی نمود.

فوتون

اين بار در پاسخ به انتظارات متنوع مشتريان، شركت ایران خودرو  اقدام به توليد و عرضه وانت جديد با نام “پيكاپ فوتون تنلند” نموده است. خودرو “پيكاپ فوتون TUNLAND” خودرويي جذاب، كاربردي و خانوادگي است . اين محصول با قابليت چهار چرخ محرك(4WD) علاوه بر كاربري به عنوان يك وانت پرقدرت، از قابليت  بالايي براي استفاده در جاده ها و مسيرهاي ناهموار است .

مشخصات

مشخصات فنیپیکاپ ریچکاپرافوتون
نوع موتورZG۲۴ – خطيبنزین سوز4G69S4N
حجم موتور (cc)۲۴۳۸ سي سي۲۳۷۸سی سی۲۳۷۸ سیسی
تعداد سيلندر۴۴۴
تعداد سوپاپ۱۶۱۶۱۶
حداكثر قدرت۱۳۲/۵ اسب بخار در ۵۰۰۰ دور بر دقيقه ۱۳۰ اسب بخار در ۵۲۵۲ دور در دقیقه۱۳۰ اسب بخار در ۵۲۵۰ دور در دقيقه
حداکثر گشتاور۲۰۸ نيوتن متر در ۳۰۰۰ دور بر دقيقه۲۰۵ نیوتن متر در ۳۰۰۰ دور در دقیقه۲۱۰ نيوتن متر در ۲۰۰۰ الي ۴۰۰۰ دور در دقيقه
گنجايش مخزن سوخت۶۰۷۴۷۶
تجهیزاتكيسه هواي جلو- سيستم ترمز ضد قفل- سيستم تهويه مطبوع ( كنترل دستي)- شيشه بالا بر برقي جلو و عقب- قفل مركزي- تنظيم ارتفاع نور چراغ جلو- آينه جانبي با قابليت تنظيم الكتريكي- سيستم صوتي راديو پخش ، MP۳ ورودی usbمه شکن جلو وعقب – فرمان قابل تنظيم – سيستم تهويه مطبوع – قفل مرکزی و ريموت کنترل – آينه های جانبی برقی – شيشه بالابر برقی – مشخصات قابل سفارش: گارد ريل استيل – سنسور دنده عقب – راديو پخش شش ديسک – کیسه هوا – ترمز ضد قفل و سيستم کنترل پايداری خودروكيسه هواي جلو- سيستم تهويه مطبوع ( كنترل دستي)-چراغ ها قابليت تنظيم ارتفاع نور چراغ جلو-مه شكن جلو و عقب-چراغ سقفي جلو-چراغ ترمز عقب (بالاي شيشه عقب)- آيينه هاي جانبي برقي- راهنما دار- تريم خاكستري- كمربند ايمني جلو سه نقطه اي-هشدار دهنده دنده عقب- صندلي راننده و سرنشين جلو با قابليت تنظيم-يك عدد صندلي سه نفره در عقب با روكش پارچه اي- ريموت كنترل- آفتابگير داخلي- ساعت ديجيتال-کنسول وسط

_ در پیکاپ ها همیشه خودرو های دوکابین از تک کابین قیمت بالاتری دارند .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
مدیر فروش
2 +