WhatsApp-Image-2021-11-08-at-5.25.45-PM-removebg-preview(1)

استون مارتین جیمز باند چند؟!

کی از فیلم هایی که ما از گذشته با آن خاطرات زیادی داریم، داستان های اکشن و ماجراجویان جیمز باند می باشد که او در طی این فیلم سینمایی دارای اتومبیل استون مارتین می باشد که با تمام اتومبیل ها تفاوت دارد و می تواند کارهای خارق العاده ای را انجام دهد و از دست دشمنان خود به راحتی فرار کند.

استون مارتین

نام اصلی این اتومبیل استون مارتین DB5 سال 1965 میلادی می باشد که مجهز به پلاک های گردان، اگزوز دودزا، بدنه ضد گلوله، لاستیک های مجهز به تیغ برنده و.. است که این اتومبیل اخیرا در یک حراجی به فروش گذاشته شد و به همین دلیل میلیونرهای بسیار زیادی برای خرید این اتومبیل حضور یافتند.

دی بی 5

قیمت ماشین جیمز باند

این اتومبیل نهایتا در روز پنج شنبه گذشته در حراجی فروخته شد و توانست با قیمتی که فروخته شد، رکورد دار شود! جالب است بدانید که این اتومبیل به قیمت 5.2 میلیون پوند یا به عبارتی چیزی نزدیک به 76 میلیارد تومان فروخته شد و شخصی که این اتومبیل را خریداری کرده است از قرار معلوم در زمینه خرید و فروش اتومبیل های کلکسیونی فعالیت دارد.

استون مارتین

با این حال چنین قیمیتی برای این اتومبیل که اکثر ما به وسیله آن خاطرات کودکی و نوجوانی را ساخته ایم و همواره یکی از فانتزی هایمان خرید و ساخت اتومبیلی همانند او بود، منطقی و به دور از انتظار نبود. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
مدیر فروش
2 +